O NAS


Firma "BLACHORZ" jest kontynuacją zakładu kuśnierskiego założonego w 1962 roku przez Stanisława Pawlikowskiego. Obecnie prowadzona przez syna Piotra.

Nazwa "BLACHORZ" to przydomek rodowy Pawlikowskich z Nowego Targu. Od czasu założenia firmy pod względem technologicznym dokonały się ogromne zmiany. Skóry wyprawiane są wg. najnowszych technologii zgodnie z potrzebami produkcji. Dysponujemy dużą gamą kolorów.

Z wielką pasją podchodzimy do naszej pracy, którą opieramy na bardzo starych wzorach, zarówno podhala jak i innych regionów.Z wielką precyzją odtwarzamy stare kożuchy i serdaki z terenu całych karpat. Tak jak przed wiekami szyjemy, zdobimy, haftujemy ręcznie nasze małe dzieła.

Ze względu na zmianiającą się modę, tworzymy również stylizacje oparte na światowych trendach oraz na folklorze. Każda z naszych stylizacji jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Większość prac jest tworzona na indywidualne zamówienia w oparciu o gust i upodobania klientów. 

Czas realizacji jest do indywidualnego uzgodnienia przy składaniu zamówienia. Posiadamy również wzory mniej pracochłonne w ciągłej sprzedaży. 

Wyróżnia nas precyzja, dokładność oraz niekończące się pomysły.

Wideo:
  1. Nasz kanał na youtube: w przygotowaniu
  2. Gościliśmy w programie "Dzień dobry TVN": link


Zdjęcia poniżej przedstawiają nasze stoisko na Targach Poznańskich.
Blachorz.pl 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone